פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
דוד, שוב עם בילבולי זיתים שלך..... זו סערה בכוס שמן זית
א. פרקש (שבת, 14/07/2007 שעה 23:37) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

גם אם נצא מתוך הנחה (לא מוכחת) שמתנחלים כרתו בכמה אירועים זיתי פלסטינים וגם ניסו להשתלט על שטח לא להם ע''י עקירת 300 עצים, האם זה מעיד על כל המתנחלים? האם 5 מקרי רצח בתל אביב ו-‏10 מקרי אונס בקיבוצים מעיד על כל הללו? לכן לפני שמתלהמים ומאשימים את כל העדה, צריך לבדוק מי עומד מאחרי האירועים ומה היתה כוונתם. ולראות האם יש קורלציה בין אלו לבין שאר האוכלוסיה ממנה הם באים.

הבעיה שאתה תוקף את כולם ''יש ציבור יהודי שעבורו ישוב הארץ וכיבושה הן מצוות יותר חשובות מזכויות היסוד של הפלשתינאים ביהודה ושומרון.'' וזו נקודת חולשה לטענתך. היא מצביעה לפחות על כוונה פוליטית.

לגבי האשמותיך, אני ממש לא יכול לקבל אותם באופן שאתה מציג אותם. אינני רוצה לרדת לרמת הטענה ש''הכל קישקושים''. אינני אומר שכל מעשי כל המתנחלים כשרים, ואפשר שבמקרה האחרון שאתה מביא יש גם צדק לעניין הפלסטיני. אבל אתה מכניס במחסנית שלך באותה הזדמנות את שלל כתבותיך-טענותיך בדבר גיזום הזיתים כדי לומר שהכל ממשיך כפי שהיה, גם אם מה שהיה אינו דומה למקרה. ואם מתנחלים אכן חילצו 150 עצים במקרה הזה, כי אז הם כרתו גם את הזיתים במקרים הקודמים. וזו טענה פופוליסטית.

הינה רק מעט מהלינקים של מעז יצא כלום:
תגובה 78659
תגובה 79633
תגובה 80093
עלילת הזיתים
פלסטינים עוקרים זיתים
פלסטינים עוקרים עצים למתנחלים
אלה שהואשמו בתקיפת מוסקי זיתים יצאו זכאי
אבל אני משער שעובדות לא ישנו את דעתך גם הפעם.

להלן כמה הערות לדבריך על הנישול הזוחל:

• נכון ונחמד לחבר את דארפור לענייני זיתים. בכך אתה מאדיר את עוצמת הזית וזה נותן לך תחושת כוח וצדק בעניינך. מסכנים הדארפורים. עכשיו אני יכול להבין למה עולם כל כך נאור מתעלם מרצח עם מזה כ-‏6 שנים. הכל בגלל הזיתים של המתנחלים!!!
• אצלך התיישבות יהודים בשטחים פוגעת ונוגדת את ''זכויות היסוד של הפלשתינאים ביהודה ושומרון''. גם הפלסטינים חושבים כך אלא שהם כוללים את כל ארץ ישראל המערבית כשטח כבוש אחד גדול. הטרמינולוגיה הזו מתאימה לתעמולה הפלסטינית אך דוחה כל איש ימין או מרכז יהודי. ההתיישבות בכל ארץ ישראל היא זכותו הראשונית של היהודי הציוני. אם אפשר לממש אז צריך להתנחל. היכן שלא – לא. זוהי מדיניות ה''שעל ועוד שעל'' וה''דונאם פה ודונאם שם'' והיא ממשיכה גם כשישראל כבר קיימת, בשל ייחודה של יו''ש בעבור היהודים ומצבה המדיני המיוחד – העדר בעלות מדינית של פונקציה מדינית קיימת זולת ישראל.
• אתה קובע ''בעיני הציבור הזה קיום המצוות הללו חשוב יותר משמירה על החוק – כמעט כל האמצעים כשרים''. המתנחלים כקבוצה שומרי חוק המה. יש בינהם גם העולים למאחזים בלתי מאושרים – והממשלה מטפלת בעניין הזה באופן מסודר. לעיתים היא מאשרת מאחזים ולעיתים מורידה אותו. ברוב זמן הכיבוש, עד לפני מספר שנים, הממשלה שיחקה עם עצמה ונתנה או עודדה עליית מאחזים בטרם אישור פורמלי ומלא. כי זו היתה מדיניות הממשלות השונות, גם ממשלות עם אנשי שמאל בהן, לתת לצרכנים לעשות לביתם. לפני כ-‏3 שנים עצרו את התהליך הזה והממשלה עושה את עצמה נבחנית יותר. אבל ממשלות חלשות מתקשות להוריד מאחזים. בטח לא באוירה פוליטית מאיימת שמסביבנו.
• אתה קובע ''עבור הציבור הזה הזכויות לחיים, לחופש הקניין והפרנסה של הפלשתינאים לא קיימות''. היכן ראית את זה? היכן ראית שצבא מתנחלים רוצח פלסטינים כי אין להם זכות חיים? היכן ראית פגיעה בחופש הקניין והפרנסה שלהם?
• אתה קובע ''ראינו עדויות להריגת (הרעלת) עצי זית וראינו עדויות לכריתת עצי זית שפגעו בזכויות היסוד של הפלשתינאים''. מהיכן העדויות שלך? כבר היו לנו אין סוף ויכוחים והראתי לך שוב ושוב שאין לך כל הוכחה שיהודים הם כורתי הזיתים ולחילופין נתפסו 3 ערבים שכרתו זיתים.
• הפקעת קרקעות הוא הליך משפטי של הממשל ולא של המתנחלים. וככל הליך משפטי יש לו הצדקה הגוברת על חופש הקניין, בודאי במצב בו הצורך לגדר הפרדה נבע מפעילות הפלסטינים ולא פעילות הישראלים.
• אתה קובע ''בהמשך נראה עדויות שהשיטות הללו כנראה מקבלות ''הכשרה'' של בג''ץ.'' כלומר, בג''ץ שותף לפשע ההתנחלות. אתה טוען שמערכת המשפט רקובה אבל מצד ימין. מעניין ביותר ומחדש.
• תושבי סוסיא אל קדימה הם נוואדים שהציפו את האזור ב-‏10 השנים האחרונות. יש להבדילם בתושבי המערות שהם ותיקים יותר באזור. אין טעם לערבב בין השניים כדי לתת תמיכה ל''מתיישבים'' של סוסיא.
• הרחבת ההתנחלויות הוא תהליך טיבעי והגיוני שחל על כל נקודת יישוב שהיא. וכי למה שלא יתרחבו אם במקור כ-‏80% מאדמות יו''ש הן אדמות מדינה? למה לא להתרחב אם במקביל הפלסטינים גם הם פולשים לאדמות לא להם כדי לתקוע זית?
• מתנחלים החשודים בתקיפת קצין אינם עדיין מתנחלים שתקפו קצין. צריך לחקור להכרעת דין. אני לא אזכיר לך שאנשי שמאל תוקפים חיילים בגדר ומוציאים להם עין.... כי הבנתי שלהם זה מותר.
• אתה קובע '' כידוע החבלה במטעי הזיתים גם היא חלק ממסכת ההתנכלויות כלפי הפלשתינאים ביהודה ושומרון''. בעשרות ההודעות שלך בשנים האחרונות לא הצלחת להוכיח שמתנחלים מתנכלים לזיתי הפלסטינים. לא ביססת שום עובדה. כידוע לך. ובינתיים אתה מכריז כי '' אבל כעת יש ויש עדויות על עקירת עצים וגניבתם'' ובעצם זו עדות על סיכסוך על בעלות קרקע. כאן לא מדובר בהאשמותיך החוזרות ונישנות על פגיעה במסיק הזיתים (בדרך כלל זה יוצא משום מה לאחר סיום תקופת המסיק).
• ישראל כבשה את השטחים וזכותה לנשל אנשים מחלקים בשטחים. לא רק מתנחלים אלא גם מתיישבית, בלשונך. לעיתים נכון להעביר אוכלוסיות ממקום למקום ע''פ הצרכים הבטחוניים או המדיניים. ואני מבין שעקרון זה מקובל עליך.
• מה עניין האפילוג שלך וליתר דבריך. לא הוכחת כלום בהשוואה הפופוליסטית שלך. לגבי עניין זכויות הקניין, היכן הוכחת שקניין של פלסטינים נפגע? ממתי סוסיא ואלון מורה היו אדמות כיבוש פרטיות של פלסטינים?
_new_ הוספת תגובהשוב עוסק בטענות שווא
דוד סיון (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 6:45)
בתשובה לא. פרקש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

פתאום אתה משתמש בידיעות שפעם טענת בלהט שהסוג הזה לא מוכיח כלום (העקבות הוליכו לחוות מעון...). גם אז התפרצת לדלת פתוחה.
את מה שכתבתי בקשר למתנחלים ביססתי בעובדות. מאחר ואלו לא הופרכו הטענות החוזרות שלך, כאילו כן הפרכת, הן לא רציניות כלל. בעשרות הודעות שלך בשנים האחרונות ניסית ולא הצלחת להוכיח דבר שסתר את העובדות והטענות שהעליתי ולא הצלחת. מנגד אוסף העובדות שלי רק מתרחב. אוסף העובדות הזה מוכיח שישנו תהליך לא ראוי ושמשתתפים בו רבים ובאופן מודע.

אלון מורה והתנחלויות רבות יושבות על אדמות פרטיות של פלשתינאים. את זה אומרים נתוני המנהל האזרחי. כך גם הזיתים שנעקרו והגיעו בדרך לא חוקית לישוב בלתי חוקי עדי עד, גדלו על אדמה פרטית של פלשתינאי.

האפילוג הוא דוגמה ליכולת שלנו לטעון טענות קניין בארצות בהן היינו זרים וזמניים אבל להתעלם ממעשים דומים שאנחנו עושים כאן ובימים אלו.

לא מקובל עלי שמנשלים אנשים מזכויות הקניין שלהם על לא עוול בכפם. במיוחד זה לא מקובל עלי כאשר זה נעשה כדי שאדם פרטי אחר או קבוצה פרטית יתפסו חזקה וזכויות באותו הקניין.
_new_ הוספת תגובהשוב עוסק בטענות שווא
לוי (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 7:24)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אותו אדם פרטי הוא גזלן . גזל את אדמתו של היהודי לכן מן הצדק להזיז אותו .
הצגת
כל מיני סיפורים ואתה דורש שיפריכו אותם . הדרך הנכונה היא שאתה תוכיח את את אשמותיך .
ציטוטים מ''הארץ'' ושאר כלי תקשורת אנטישמיים ישראליים, עלילות של קצינים אנטישמיים חניכי הסמול והתקשורת הישראלית האנטישמית אינם מקובלים עלי .
כתבי אישום ופסיקות של פרקליטים ושופטים אנטישמיים תוצר החינוך האנטישמי הישראלי אינם מקובלים עלי .
_new_ הוספת תגובהממך, לוי, הפסקתי לדרוש
דוד סיון (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 7:37)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הדרך הנכונה שתבסס את טענותיך במשהו שולי ואפילו ברמז.
אינך עושה זאת ברוב ההודעות אבל מעניק גידופים חסרי שחר.
לכן ממך אינני דורש דבר.

לגבי הטענות שהעליתי הן הרבה, הרבה יותר מבוססות מהשטויות והגידופים שאתה מרבה לכתוב. הן גם יותר מבוססות
מההכחשות שלך ושל אחרים באותו הקשר.
_new_ הוספת תגובה[• הוסרו ביטויים לא ראויים.]
צדק (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 8:09)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהממך, לוי, הפסקתי לדרוש
לוי (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 18:36)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא נכון .
_new_ הוספת תגובהממך, לוי, הפסקתי לדרוש, לא משנה מה שתברבר...
דוד סיון (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 18:45)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהממך, לוי, הפסקתי לדרוש, לא משנה מה שתברבר...
לוי (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 18:55)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא מכריח אותך לשום דבר .
לך בדרך והגעת לעזזל .
_new_ הוספת תגובההגידופים הם הלחם שלך, לויקושקושון, לא ערכים, לא יהדות ולא כלום
דוד סיון (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 19:25)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובה[•] שוב סיוון האלים מתלהם
זוהר בדשא (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 19:52)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

[• הוסרו ביטויים לא ראויים.]

לא זוכר שנתקלתי אי-פעם בתופעה כזו , סיוון מביע סלידה עזה מכותבים מסויימים , אבל סיוון מגדף אותם ולא רק מביע סלידה -

גם באלימותו ובגדפנותו מוכיח הציוני סיוון שאין לו יכולת להפגין אורך רוח , הוא לא מסוגל להיות נינוח , להנכיח את דעתו שלו במילים נכוחות ובהירות , להיות חכם מידי פעם , להיות שליו ורגוע .

מה שסיוון יודע זה להטיח גידופים , והרי סיוון בוכה על הנישול והרוע של הימין העולמי, הוא מוכיח אנשים על אלימותם המילולית אללי בשם מפלגת העבודה שלא עשתה דבר אלים כלפי שום ערבי לא נישלה איש ולא גזלה דבר , מבטא שאט נפש מהבנתם של הכותבים הבוחלים בתובונותיו והשמרנות המאוסה שלו. סיוון מנשל כותבים מכבודם ככותבים .

ברגל גסה ואלימה.

סיוון לא מסוגל ללכת אינץ בודד להבנת מכותביו , הוא לא מוותר על מילימטר כאילו הוא שומר אמונים לארץ ישראל השלמה כאילו הפורום הוא אדמת ארץ ישראל והוא לא יסוג מרגב בודד הוא מנשל מושלם, סיוון מבכה כל רגב שנעזב , מנשל כמו אחרון המפאניקים את הזכות מהזולת למבע חופשי ושיח נימוח וקולח כמו שצריך להיות שיח.

המחנך הדגול סיוון בועט בדלי ומבכה את החוסר בסידן כאשר החלב נספג באדמה הצמאה במקום בפה הפעור לרווחה , כאשר יפסיק סיוון לבעוט כמו עז מרדנית בדלי , יוכיח יכולת קשב , יפסיק לחנך את זולתו , יראה אמפטיה ונעימות רכה וספוגית, יהיה מאנטש , אולי אף יריביו ואף אלה שלא רואים איתו עין בעין יוכלו לשוחח עימו והאוירה תתחלף לאוירה נעימה שמעודדת שיח הגון.

כל עוד מנסה מר סיוון לבעוט בדלי ולחנך את העולם על שהעולם מסרב לקרוא את המציאות כמו סיוון או כמו בן לחינוך הקיבוצי אולי משהו ישתנה בנתיים סיוון מוכיח נבערות בעצמו עושה שימוש מנפולטיבי בכל מיני אמצעים בלתי-הוגנים , השיח נשפך בנהמה מתגלגלת על הקרקע ולא מתרומם , סיוון הוא דוגמה לאלימות הישראלי הממוצע שבטוח שאין מושלם ממנו . סיוון הוא דוקטור אלים חסר סבלנות.
_new_ הוספת תגובההגידופים הם הלחם שלך, לויקושקושון, לא ערכים, לא יהדות ולא כלום
לוי (יום ראשון, 15/07/2007 שעה 22:49)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא נכון הלחם יקר מדי .
_new_ הוספת תגובהממך, לוי, הפסקתי לדרוש
לוי (יום שני, 16/07/2007 שעה 7:19)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דודוש מה בקשר ל-‏400 הקיבוצים ?
אולי תכתוב איזה דו''ח קצר למממנים של שלום עכשיו האנטישמיים .
המצב אינו נוח כי החברה שלך יאלצו להפרד מהנדלן שלהם אותו הם מוכרים במחירים מופקעים .
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
דוד סיון (יום רביעי, 18/07/2007 שעה 7:43)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אינך מכיר את המציאות אבל ממשיך לקשקש דמיונות על המציאות.
כנראה שהמממנים שלך ששונאים כמוך כל מה שזז כאן.
לכן הם כמוך מעוניינים לבזבז את כספם על עידוד הדמיונך המופרך.
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
לוי (יום רביעי, 18/07/2007 שעה 17:10)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

איני ממומן ע''י אף אחד .
אני מכיר היטב את המציאות ביחס לקיבוצים וביחס למממנים של שלום עכשיו .
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
דוד סיון (יום רביעי, 18/07/2007 שעה 17:24)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אתה נוקב במספרים כמי שלא מכיר את המציאות.
גם בשאר הנושאים אין לך יכולת להראות שדבריך נכונים.
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
לוי (יום רביעי, 18/07/2007 שעה 17:33)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

יש לי יכולת אבל איני סבור שטיעוניך שוים את המאמץ .
תגובותי מופנות לציבור הרחב ולא כל כך אליך .
איני מנסה לשכנע אותך אתה נעול עד אשר תחטוף הלם .
הדרישות שלך לראיות אינם אלא פעולות הסחה והשהיה אשר אין לי ענין לבוסס בהם .
אני לא בטוח שאתה מאמין במה שאתה כותב .
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
דוד סיון (יום רביעי, 18/07/2007 שעה 18:04)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אני מאמין במה שכתבתי לעל דבריך בכל הנושאים ולכן כתבתי כך. אינני עוסק כמוך בפעולות הסחה והשהיה.

לא דרשתי ממך דבר ולא ביקשתי. אני רק מתייחס אל הדברים שאתה כותב כדי להפנות תשומת לב ל''שגיאות'' ולגידופים חסרי בסיס, שבולטים בהם.
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
לוי (יום רביעי, 18/07/2007 שעה 18:48)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

יפה מאוד מצידך שאינך דורש ממני דבר .
תודה רבה .
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
דוד סיון (יום רביעי, 18/07/2007 שעה 19:46)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

סוף סוף תפסת וכנראה באופן חד פעמי גם לא גידפת.
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
לוי (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 6:58)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מה תפסתי ?
אני איני מגדף אני מספר עובדות ונתונים .
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
דוד סיון (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 11:09)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

השאלות מעידות שאתה מקשקש דברים בלי לקרוא.
נתונים לא הצגת כלל.
_new_ הוספת תגובהלויקושקוש, זוברובסקי
לוי (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 17:41)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא נכון .
_new_ הוספת תגובהאז לא תפסת - שיהיה
דוד סיון (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 17:46)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהאז לא תפסת - שיהיה
לוי (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 17:59)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

תפוס תפסתי את הגישה האנטישמית .
_new_ הוספת תגובהחזרת לגדף על ריק - לכן לא תפסת כלום
דוד סיון (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 18:58)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהחזרת לגדף על ריק - לכן לא תפסת כלום
לוי (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 21:02)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא גידפתי .
_new_ הוספת תגובהחזרת לגדף על ריק - לכן לא תפסת כלום
דוד סיון (יום חמישי, 19/07/2007 שעה 22:05)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

התנהלותך מזכירה את האסטרטגיה של 'דובון לא-לא'.
_new_ הוספת תגובהחזרת לגדף על ריק - לכן לא תפסת כלום
לוי (יום שישי, 20/07/2007 שעה 7:03)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מי זה ? לא מכיר אותו .
_new_ הוספת תגובהאני מתפלא עליך
א. פרקש (יום שישי, 20/07/2007 שעה 19:23)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הרי לא שיניתי דעתי בדבר הזה. עובדה שהבאתי בעניין מסיקי הזיתים לינקים לדברי הקודמים. טענתי הבסיסית היא שעד שאין לך הוכחות אינך יכול להאשים אף אחד בעוולה הזו. עובדה שאין כיתבי אישום ואין הרשעה למתנחלים. ולכל אורך אותם אשכולות גם הסברתי את הסתייגותי מכל טענה שהעלית. עקבות באדמה שמובילות לכביש גישה להתנחלות לא מלמדות דבר זולת זה שיש עקבות - כדי שעקבות יהיו הוכחה למשהו את צריך לספק תשובות למי שייכים העקבות, זמן וסבירות וכוונה. ואת זה אין לך ואין למשטרה.

לעומת זאת כפי שכבר ראית נתפסו שלושה ערבים שבשני מקרים גזמו עצי זית לאחר המסיק באותם אזורים שבהם נפוצו שמועות שמתנחלים גוזמים. וכבר נראו בעבר גזימות בתאריכים הנ''ל שבוצעו ע''י בעלי במטעים (גיזום עיתי, עצים להסקה, וכמה זה יכול להיות טוב אם גם יש עילה להפצת האשמות שווא על מתנחלים). אז אולי אתה הבאת עובדות על מקרי גיזום אבל לא הצלחת לבסס שום אשמה. שהרי לא תפסת מתנחל כורת (להוציא את הדיווח שנוכחי שלך שהוא בכלל סכסוך מסוג שונה) וגם לא המשטרה, כמדומני. יש הבדל בין להציג עובדות כמו שהצגת לבין להציג עובדות עם קישור ברור וחד משמעי למבצען. אני מניח שאם המשטרה היתה עובדת כמוך אז היא כבר מזמן היתה מגרילה קורבנות מבין המתנחלים ומביאה אותם לדין. אבל אם אתה היית נוהג כמו המשטרה היית יכול להיות זהיר יותר ולטעון לחשד לביצוע פשע ע''י המתנחלים. אז המשטרה יכולה לחשוד, אבל חשד אינו הוכחה לאשמה. מנגד, כמו שכבר כתבתי בעבר ועכשיו ישנם כמה טיעונים למה הערבים הם שמבצעים את אותם הגיזומים דווקא שניה אחת לאחר סיום הקטיף! ואצלם כבר תפסו יותר מאחד שגוזם בזמן ה''נכון''.

לגבי 13 הערותי למקרה סוסיא אין כאן קביעה לצד זה או אחר אלא אני פשוט ביקשתי לבחון את ההגיון שבציור האירוע הזה כפי שציירת אותו. כאן אני פשוט לא מכיר חומר עדכני אחר.

קניית קרקע מוכיחים בקושאן. בהרבה מקרים ערביי השטחים הטוענים לבעלות על אדמות לא הציגו מסמכים רלוונטיים או הציגו מסמכים מזוייפים.

הדומה בין פלסטינים לבין יהודים בגולה הוא שגם הפלסטינים כאן הם בגולה מבחינה לאומית ועל הקרקע שלהם מבחינה פרטית. השונה הוא, שלמיטב ידיעתי יהודים מעולם לא טענו לבעלות לאומית על שטחים בהם הם חיו בגולה אפילו עוד בטרם נולד העם שכבש וקנה עליהם חזקה.
_new_ הוספת תגובהאתה צריך להחליט
דוד סיון (יום שישי, 20/07/2007 שעה 20:29)
בתשובה לא. פרקש
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אני יכול ועוד איך לכתוב מה שכתבתי במיוחד שציינתי ברור על מה אני מתבסס. אבל אתה חוזר על הרמזים שכאילו אני עושה משהו לא בסדר בקשר למתנחלים. אתה בוחר לדחות את מה שלא נאמר בהן ולכן יש לך בעיה: לא הפרכת שום טענה שלי.

אתה לעומת זאת לעיתים חוזר ומספר אגדות עם הרבה פחות ביסוס ממה שאני כותב או טוען. אתה שוב ושוב מספר את סיפור שלושת הערבים... אבל הרי לא תפסת אותם. ''עובדה שאין כתבי אישום...'' אם כן מה אתה מאשים. מצד שני אתה שוכח את הציווי (מופרך) שלך שעל פיו עליך קודם להציג כתב אישום.

אז ראשית כדאי לך לזכור ש'נאה דורש ונאה מקיים'.

שנית, הציווי הזה על כתב אישום הוא קישקוש ולא מפריע לך (ולרבים ממשתתפי הפורום) להאשים כל מיני אנשים בכל מיני רמות בכל מיני דברים.

בקיצור עד שלא תציג 'כתבי אישום' ועד שלא תדרוש מכולם להציגם, אל תדרוש ממני. ואידך זיל גמור.
_new_ הוספת תגובהאתה צריך להחליט
לוי (שבת, 21/07/2007 שעה 21:24)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מה עם העקירות והכיבוש הזוחל ,
בלוד ,
עכו ,
יפו
שם הערבים מציקים ליהודים ומגרשים אותם מבתיהם .
מערכת האכיפה האנטישמית של מדינת ישראל אינה נוקפת אצבע בענין .
המקורות שאתה מתבסס עליהם אינם מהימנים ומוטים פוליטית ע''י גופים אנטישמיים מבני ברית ומשאינם בני ברית .
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
דוד סיון (שבת, 21/07/2007 שעה 22:19)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

המקורות שלי מאד אמינים והעובדה שאתה אינך יכול להפריך את טענותי אתה
מקשקש כמו דובון לא, לא.
אלא שהאמת היא שדוקא אתה ומקורותיך מוּטים על ידי שנאה ולא מהימנים בכלום.
האמת היא שאתה ומקורותיך המפוקפקים לא הצגת כאן משהו שיעיד על ערך כלשהו.
הגידופים הרבים שלך רק פוגעים בשרידי האמינות שעוד מבצבצים.
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
לוי (שבת, 21/07/2007 שעה 22:39)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הנך מתבסס על נתונים אשר הונפקו ע''י גופים אנטישמיים שונאי ישראל .
איני סבור שאמינותי נפגעת כהוא זה .
_new_ הוספת תגובהמי שמלבה שנאת ישראל כאן זה אתה
דוד סיון (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 5:14)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דבריך הם קישקוש חסר אמינות. בדבר אחד אתה טוב: פיזור ביטויי שנאה - שנאת ישראל.

מאחר שתה עוסק בשנאת ישראל, דבריך על ישראל וישראלים לא אמינים כלל.
_new_ הוספת תגובהמי שמלבה שנאת ישראל כאן זה אתה
לוי (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 6:50)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

איני עוסק בשנאת ישראל . אתה עוסק בזה .
_new_ הוספת תגובהאתה עוסק בשנאת ישראל - דבריך הם עדות לכך
דוד סיון (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 7:18)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אתה יכול לטעון ולשקר כמה שאתה רוצה אבל דבריך (תגובה 101200)
משמעותם שנאת ישראל. יש עוד דוגמאות רבות לכך.

הדברים, דברי אמת, שכתבתי אין בהם שנאה אלא ביקורת. מכאן
שאינני ''עוסק בזה''. מכאן שדבריך אולי דמיון ''פורה'' אבל אינם
מתארים את המציאות.

זה כמובן מזכיר את דברי השטות של חברך צדק שאמינותם ירודה
יותר מדברי קרייני קול קהיר. מי שטוען על פסקי דין מבלי
לקרוא אותם שלא יתפלא שטענותיו הן שטות חסרת אמינות.
_new_ הוספת תגובה[•] אתה עוסק בשנאת ישראל - דבריך הם עדות לכך
לוי (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 8:56)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

[• הוסרו ביטויים לא ראויים.]

לא מסכים אתך .
מערכת המשפט הישראלית על כל שלוחותיה מוטה פוליטית לכיוון אנטישמיות . דעתי מקובלת כיום גם על רבים שחלקו עלי .
התקשורת מוטה פוליטית והמערכת המשפטית האנטישמית תומכת בתקשורת האנטישמית בדרכים נלוזות .
קיימת בעיה חמורה של פגיעה בחופש הדיבור .
_new_ הוספת תגובההנאכבה
סתם אחד (יום שלישי, 24/07/2007 שעה 6:10)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מדינות ערב סגרו על הפליטים מחנות מחנות ובכל מדינה לא אירשתה להם שום תנועה לכל שיתחיהם ועצרו את היתפתחות הטיבעית ולהיתקדמות לאותם שנים ואז ויצרו כאוס פלסטיני ..בלי שום קשר להישראל ..לאחר מילחמת ששת הימים היזדעזענו ליראות את ירושליים מוזנחת תחת ערמות אשפה ..היזדעזענו ליראות את השטחים מוזנחם ללא תשתיות מינימליות ואת עזה מיתחת לכל ביקורת..אז מי שגרם ''לנכבה'' זה לא ישראל...ביזמן מילחמת השיחרור ישראל היתה שממה וקדחת ואז בהוא היהודים מיכל התפוצות ללא בגדים ללא נעליים ללא בית רק עם מעדר תורייה ומקוש אז על מה הבכינות הערבית.? ועלמה היתרפסות היהודית.?
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
צדק (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 6:40)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

המקורות שלך אמינים כמו קול הרעם מקהיר,
או לפחות כמו אידי אמין.
_new_ הוספת תגובה[•] מי שמך?
לוי (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 15:51)
בתשובה לצדק
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

[• הוסרו ביטויים לא ראויים.]

למדינת ישראל קרתה תאונה משפטית .
עו''ד שמואל תמיר שר המשפטים בממשלת בגין מינה את חברו אהרון ברק לשופט בבית המשפט העליון .
אהרון ברק פוליטיקאי ממולח עיסה את החוק כחומר ביד היוצר.
תוכנית הפעולה שלו מוצגת בספרו המונומנטלי ''שיקול דעת שיפוטי'' אשר משמעותו האופרטיבית היא לא משנה מה כתוב בחוק אני מסובב את הענינים כרצוני . משפטן די בכיר בארה''ב התבטא בצורה עוד יותר בוטה ממני .
בהמשך הוא ריפד את מושבו בבית המשפט העליון בנמושות עובדה אשר הבליטה אותו כמורם מסביבתו . אגב ( תופעה זו מוכרת באקדמיה איזה פרופסור מוכשר ובעל מוניטין מקדם פרופסורים בינוניים ומטה , ואז כישוריו מובלטים יותר על רקע הזבל שמסביבו . בסלנג האקדמי קוראים ''השיטה הישנה .)התוצאה , שכאשר הוא יוצא לגימלאות נשארת אדמה חרוכה . אפשר להצביע על תהליך זה גם במספר פקולטות באוניברסיטה העברית . והמבין יבין .
במשך תקופה ארוכה נתמנו שרי משפטים סמרטוטיים כאשר התבשל מינוי של מי שהוא שאינו סמרטוט הפוסטמות בשיטוף המשטרה פתחו לו תיק . החקירות נמשכו כמה שנים כך שהמינוי התבטל . התרגיל נגד ליברמן נמשך כבר למעלה מ-‏10 שנים כדי למנוע את מיניו לשר המשטרה . כל פעם שצצה אפשרות כזו המשטרה מפליצה שנתקבלו ראיות חדשות ויש לחקור , היועץ המשפטי משתף פעולה והמינוי נדחה .
שר המשפטים פרידמן התבטא בעת ויכוח שלפחות במקרה שלו לא פתחו לו תיק בדומה לקודמו .
ברק הלך וברק כבר אינו מהלך אימים . בשלב זה אין מי שיתפור לו תיק והדיקטטורה השיפוטית בבעיה .
בית המשפט העליון בראשותו של ברק הקרין שמאליות קיצונית ובעזרת פרשנות מרחיקת לכת שלו לחוקי היסוד וקביעה שלכל אחד מעמד בכל נושא , הקים דיקטטורה שיפוטית .
הבגץ הפך למנכ''ל המדינה והגיע לצבר של 12000 תיקים בשנה . עומס בלתי סביר לחלוטין אשר לא מאפשר בשום אופן דיון משמעותי .
כך הפך בית המשפט העליון למפלגה השלטת ולגוף שהחוק והצדק ממנו והלאה .
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
שלמה יהורשביץ (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 16:51)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ברק גאון
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
לוי (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 17:28)
בתשובה לשלמה יהורשביץ
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

איני משפטן ואיני מכיר את אמות המידה לגאון משפטי לכן איני מתכוון לתמוך בדעתך או לחלוק עליך .
אגב אם היה מדובר בפיסיקאי היה באפשרותי לחוות דעה .
היה מטמטיקאי אחד שאמר כפי שמטמטיקאי אינו אינטגרל משפטן אינו בהכרח הגון ורודף צדק .
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
שלמה יהורשביץ (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 18:22)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מוסר זה מדע מדויק
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
לוי (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 18:31)
בתשובה לשלמה יהורשביץ
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מה ההגדרה של מוסר ?
האם קיימת הסכמה מקיר לקיר מה הוא מוסר ?
מתי הוא חיובי מתי הןא שלילי ?
מה הוא מדע ?
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
שלמה יהורשביץ (יום ראשון, 22/07/2007 שעה 18:56)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

טוב=טוב

רע=רע
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
צדק (יום שני, 23/07/2007 שעה 6:59)
בתשובה לשלמה יהורשביץ
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ותמיכה ברוצחי יהודים היא שיא המוסר עבור שמאלנים אנטישמים.
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
שלמה יהורשביץ (יום שני, 23/07/2007 שעה 9:15)
בתשובה לצדק
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דמגוגיה זולה והזנית השפה היא פשע.
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
צדק (יום שני, 23/07/2007 שעה 10:05)
בתשובה לשלמה יהורשביץ
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דמגוגיה היא לכנות את העובדה שהשמאלנים תומכים ברוצחי יהודים, בשם דמגוגיה.

הזניית השפה הגדולה בהיסטוריה נעשית ע''י השמאל.
השמאל המכנה רצח של יהודים בשם ''שלום''.
_new_ הוספת תגובהמי שמך?
שלמה יהורשביץ (יום שני, 23/07/2007 שעה 11:14)
בתשובה לצדק
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מה שאתה כותב הוא שקר.
_new_ הוספת תגובהמה שמך?
צדק (יום שני, 23/07/2007 שעה 11:30)
בתשובה לשלמה יהורשביץ
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מה שאני אומר היא האמת, כל האמת, ורק האמת !!

השקר הוא המגרש של השמאלנים.
אני לא משחק במגרש הזה.
_new_ הוספת תגובה  מה שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מה שמך?  (צדק)
  מה שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מה שמך?  (צדק)
  מה שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מה שמך?  (צדק)
  מה שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מה שמך?  (צדק)
  מה שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מי שמך?  (לוי)
  מי שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מי שמך?  (לוי)
  מי שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מי שמך?  (לוי)
  מי שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מי שמך?  (לוי)
  מי שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מי שמך?  (לוי)
  אם כבר תשים על השולחן את כל הסיפור  (דוד סיון)
  [•] אם כבר תשים על השולחן את כל הסיפור  (לוי)
  אם כבר תשים על השולחן את כל הסיפור  (דוד סיון)
  [•] אם כבר תשים על השולחן את כל הסיפור  (לוי)
  למרות הכל העיסוק בשקר לא מתאים לך  (דוד סיון)
  למרות הכל העיסוק בשקר לא מתאים לך  (לוי)
  אתה צריך להחליט  (דוד סיון)
  מי שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מי שמך?  (לוי)
  מי שמך?  (לוי)
  מי שמך?  (שלמה יהורשביץ)
  מי שמך?  (לוי)
  If you want shoot - shoot, don't talk  (שלמה יהורשביץ)
  If you want shoot - shoot, don't talk  (לוי)
  If you want shoot - shoot, don't talk  (שלמה יהורשביץ)
  If you want shoot - shoot, don't talk  (לוי)
  If you want shoot - shoot, don't talk  (שלמה יהורשביץ)
  If you want shoot - shoot, don't talk  (לוי)
  [•] If you want shoot - shoot, don't talk  (שלמה יהורשביץ)
  [•] If you want shoot - shoot, don't talk  (לוי)
  [•] If you want shoot - shoot, don't talk  (יובב)
  [•] If you want shoot - shoot, don't talk  (לוי)
  [•] If you want shoot - shoot, don't talk  (לוי)
  הליצנים מהימין  (סתם אחד)
  [•] If you want shoot - shoot, don't talk  (שלמה יהורשביץ)
  אתה צריך להחליט  (א. פרקש)
  אתה ממשיך לסלף ולכחיש  (דוד סיון)

חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי