פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
אלי: ראה את מאמרו של ד''ר מיכאל ברונשטיין
אורי מילשטיין (יום שישי, 28/06/2002 שעה 8:11) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

''פושעי פרנקפורט לדין''. הוא רלוונטי גם לשאלה הנכבדה שהעלית: ברוחו של ד''ר ברונשטיין,שהוא מהוגי הדעות החשובים ביותר בישראל היום, הליברליזם החינוכי הוא גל שעליו רכבו אליטות להגיע לשררה. את מחיר הניסוי על כולנו לשלם.

אגב, למנטרה ''דמוקרטיה'' שמאפיינת את השמאל הפוליטי בישראל, מאז רצח רבין, יש אותו יעוד: להבטיח את השלטון לדמוקרטים ולליברלים הגדולים, דליה איציק ואופיר פינס. כשאתה מתבונן על הדמוקרטיה בביתם הפוליטי, במפלגת העבודה, אינך יכול אלא לצחוק צחוק מר על רמתם הירודה של שליחי הציבור שלנו.
_new_ הוספת תגובהכמי שעבד במשך שנים בהסתדרות המורים
אלי אשד (יום שישי, 28/06/2002 שעה 13:08)
בתשובה לאורי מילשטיין
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ונפגש עם מורים רבים מבתי ספר שונים ,אני יכול להעיד שרוב המורים שפגשתי שנאו את מקצועם ולעיתים לא רחוקות את תלמידיהם. וזאת בגלל החופש המוגזם שניתן לתלמידים (ולהורים של התלמידים) בזמן שידיהם של המורים היו תמיד כבולות לחלוטין.
התוצאה ההפרעות והאלימות של התלמידים גרמו למורים לאבד בתוך זמן קצר יחסית כל חשק אמיתי להמשיך ללמד ( ולכך לא היה בהכרך קשר למשכורת השערוריתית גם היא )והתוצאות ניכרו היטב בשטח ועל גבם של התלמידים שבאמת רצו ללמוד.
במהלך עבודתי בהסתדרות המורים הייתי מעורב בפרוייקט שמתפקידו היה לנסות להביא לשיפור במעמדו של המורה וביחס החברה אליו ,אך ברור היה שאחד הגורמים שימשיכו למנוע כל שיפור במצב הקיים ,היה החופש הבלתי מוגבל שניתן כיום בבתי הספר לילדים ולהוריהם כנגד הצוות המקצועי.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי